برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۹۹/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» خرید تابلو فرش ماشینی عمده

خرید عمده تابلو فرش

امروزه به دلیل مدرنیته شدن سبک دکوراسیون های منازل ، به کارگیری افراد از وسایل تزئینی در چیدمان منازل بسیار افزایش یافته است . انواع تابلو فرش ماشینی نیز به عنوان وسایل تزئینی در قسمت پذیرایی خانه و سالن های لوکس و مجلل به کار گرفته می شود که با توجه به مکان و سبک دکوراسیون کاربردی در آن ، انتخاب طرح تابلو فرش باید متناسب باشد . خرید تابلو فرش ماشینی عمده از سوی تجار و صادرکنندگان نیز به دلیل تقاضای بالای بازار جهانی از این محصول منحصر به فرد است که خرید عمده تابلو فرش را بیش تر از خرید برای مصارف شخصی در کارخانه های تولید فرش و تابلو فرش افزایش داده است .

خرید تابلو فرش ماشینی عمده
با ورود دستگاه های بافنده جدید به کارخانجات فرش بافی و ارتقاء کیفی محصولات به صورت چشمگیر ، تولید کنندگان مجاب شدند تا کیفیت تابلو فرش های ماشینی را بدین وسیله افزایش دهند و دست به تولید انواع تابلو فرش در شانه و تراکم بالا علاوه بر تولید شانه تراکم پایین زدند که بسیار مورد استقبال ویژه خریداران تابلو فرش عمده قرار گرفت . تاجران و مشتریان تابلو فرش برای خرید اجناس مورد نیاز خود برای هر گونه تجارت نیاز به انواع تابلو فرش چاپ و بافت دارند که در فروشگاه فرش کاشان انواع آن با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب عمده عرضه شده که در ادامه با خصوصیات انواع تابلو فرش کاشان آشنا خواهید شد :
-    تابلو فرش ماشینی آیه : تعداد گره هایی که در بافت این نوع محصول به کار گرفته شده است ، 1200 و 3600 گره است که آن را به عنوان تابلو فرش 1200 شانه هم عرضه می نمایند . بافت این تعداد گره در یک متر از راستای عرضی و طولی محصول ، موجب ظرافت و وضوح بالای تصویری می گردد که باعث می شود آیه ها بهتر و زیباتر و همانند یک اثر هنری خط نوشته جلوه نماید .
-    تابلو فرش ماشینی چاپی : تابلو فرش های چاپی که با روش چاپ مرغوب سابلیمیشن تولید می شوند ، به صورت فرش بافته های خام و بدون رنگ در شانه و تراکم 1200 و 3600 تولید و طرح آن به وسیله دستگاه چاپ سابلیمیشن ، روی تابلو فرش سفید از قبل بافته شده ، به روش حرارتی چاپ می گردد .
-    تابلو فرش ماشینی 700 شانه : زیباترین و متنوع ترین تابلو فرش های بافت ماشینی را می توانید در شاخه تابلو فرش 700 شانه پیدا نماید که با کیفیتی بالا و با استفاده از تعداد ده رنگ جذاب و واقعی ، تولید شده است که موجب جذابیت بالای تصویری شده است . تعداد گره های بافته شده در یک متر مربع از این محصول تعداد هفتصد و 2550 گره است که کاربرد این گونه تابلو فرش تزئینی در اتاق خواب بسیار مناسب خواهد بود .
-    تابلو فرش ماشینی 1000 شانه : بافت تابلو فرش با تعداد گره های یو شکل هزار و سه هزار موجب تولید تابلو فرش 1000 شانه بافت ماشینی شده است که به دلیل بالا بودن تعداد گره ها ، ظرافت و زیبایی طرح تصویر تابلو فرش فراهم گشته است . تعداد رنگ هایی که در طراحی تصویر زیبای تابلو فرش به کار رفته است ، 14 رنگ متنوع واقعی است .
-    تابلو فرش ماشینی 1200 شانه : تابلو فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 که به دلیل تعداد گره های زیاد بسیار شبیه به تابلو فرش های دستبافت دارد ، جایگزین بسیار خوبی برای تابلو فرش دستباف می باشد که از قیمت مناسب تری هم برخوردار خواهد بود . وضوح تصویری این محصول بسیار زیاد است و طرح تابلو فرش همانند یک نقاشی روی بوم در چشم بیینده جلوه می نماید .

فروشگاه تابلو فرش ماشینی کاشان
فروشگاه فرش کاشان تولید و عرضه کننده انواع فرش و تابلو فرش ماشینی چاپ و بافت است که از بهترین طراحان و بافندگان متخصص و پیشرفته ترین دستگاه های بافنده و بهترین الیاف بافت آکرولیک بدون پرز و مقاوم در تولیدات خود استفاده می نمایند . این فروشگاه معتبر از بهترین خدمات در عرضه تابلو فرش ماشینی با قیمت مناسب به مشتریان خود استفاده کرده است . خدماتی چون فروش مستقیم تابلو فرش به صورت آنلاین موجب شده است تا محصول به دلیل حذف واسطه ها و دلالان به عنوان تابلو فرش قیمت درب کارخانه عرضه شود و به نوعی موجب تسریع و سهولت دسترسی و راحتی و رفاه بیش تر مشتریان برای خرید تابلو فرش ماشینی خواهد شد که این روش شامل حال خریداران تابلو فرش ماشینی به صورت عمده نیز خواهد شد . خرید عمده تابلو فرش ماشینی در این فروشگاه معتبر به قیمت تابلو فرش عمده صورت خواهد پذیرفت که برای خریداران عمده بسیار با صرفه است . با روش خرید آنلاین می توانید در وقت و هزینه های خود به طور چشمگیری صرفه جویی نموده و دیگر متحمل خیابان های شلوغ و پرترافیک شهری و پیمودن مسافت های طولانی جهت مراجعه برای خرید حضوری تابلو فرش ماشینی نشوید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  تفاوت تابلو فرش ماشینی بافت و تابلو فرش چاپی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه