برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۴/۱۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» خرید بهترین تابلو فرش ماشینی با کیفیت بالا

خرید بهترین تابلو فرش ماشینی

یکی دیگر از محصولات مهم در صنعت فرش ، تابلو فرش های ماشینی می باشد که جنبه تزئینی دارد . تابلو فرش های ماشینی در طرح ها و نقش های متفاوتی بافته و تولید می شود . به فرش هایی که جنبه تزئینی دارد و تصویر یک منظره ، مکان یا چهره های معروف و مشهور بر روی آن بافته می شود و در ابعاد کوچک قاب می شود تابلو فرش گفته می شود . شرکت فرش کاشان در کنار تولید و عرضه فرش های ماشینی در زمینه تابلو فرش های ماشینی درجه یک کاشان نیز فعالیت می کند و توانسته جایگاه خوبی را نیز به دست اورد .
تابلو فرش ماشینی با کیفیت
به طور کلی تابلو فرش ها به دو دسته تقسیم می شود :
•    تابلو فرش دستباف
•    تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش ها در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند . تابلو فرش های ماشینی نیز مانند فرش های ماشینی دارای ابعاد و تعداد شانه و تراکم مشخص می باشد . در بافت تابلو  فرش های ماشینی از الیاف های مصنوعی مانند پلی استر ، بی سی اف ، آکرولیک و .... استفاده می شود که در میان تمامی این الیاف ها بهترین و پر فروش ترین آن ها الیاف آکرولیک و پلی استر می باشد . این الیاف ها از کیفیت بالاتری نسبت به سایر الیاف ها دارند و طی مراحل هیت ست شدن ویژگی هایی همچون عدم پرزدهی ، ضد حساست و آلرژی بودن ، رنگ پذیری بالا ، شست و شوی آسان و ... را دارا می شوند . از تابلو فرش های افقی برای دیوار های کوتاه استفاده کنید . اگر سالن پذیرایی شما بسیار شلوغ است هنگام خرید تابلو فرش دقت داشته باشید تابلو فرشی را خریداری کنید که دارای طرح های ساده و خلوت تر باشد .
قیمت تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش های ماشینی نیز برای قیمت گذاری مانند فرش دارای شاخصه هایی می باشد  که بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد . عوامل تاثیر گذار بر روی تابلو فرش با کمی تفاوت مانند فرش های ماشینی می باشد . این عوامل عبارت اند از : تعداد شانه و تراکم ، نوع بافت ف با قاب بودن یا نبودن و .....
قابل به ذکر است که قیمت تابلو فرش های دستباف از تابلو فرش های ماشینی بیش تر است و برای کسانی که توانایی خرید تابلو فرش های دستباف را ندارند مناسب تر است . مناسب ترین و بهترین قیمت تابلو فرش های ماشینی را تنها در شرکت فرش کاشان می توانید مشاهده و خریداری کنید . هرچه میزان شانه و تراکم تابلو فرش ها افزایش یابد به همان میزان قیمت آن نیز افزایش می یابد ، برای مثال قیمت تابلو فرش 700 شانه از تابلو فرش های 1000 و 1200 شانه پایین تر است . یکی دیگر از شاخصه های که بر روی قیمت تابلو فرش تاثیر گذار است سایز تابلو فرش می باشد .
خرید بهترین تابلو فرش ماشینی درجه یک کاشان
شما می توانید تابلو فرش های درجه یک کاشان را با قیمت مناسب از شرکت فرش کاشان خریداری کنید . در این مجموعه امکان خرید سفارشی تابلو فرش نیز برای شما مهیا شده است و شما می توانید تابلو فرش هایی با طرح و رنگ دلخواه سفارش دهید . فروش آنلاین تابلو فرش های کاشان موجب شده است تا افراد در سراسر کشر بتوانند از این شرکت تابلو فرش خریداری کنند . شرکت فرش کاشان با از میان برداشن واسطه و دلال های تابلو فرش ماشینی توانسته محصولات خود را به صورت مستقیم و قیمت درب کارخانه خریداری کند . با خرید مستقیم از این شرکت خریداران مطمئن هستند که خریدی مطمئن و به صرفه انجام داده اند و کالای خریداری شده از نظرکیفیت در بالاترین سطح قرار دارد . شرکت فرش کاشان علاوه بر فروش آنلاین و راه اندازی فروشگاه اینترنتی تابلو فرش های کاشان به فروش حضوری نیز روی آورده است و شمامی توانید به صورت حضوری برای خرید تابلو فرش های کاشان اقدام کنید .
با خرید از شرکت فرش کاشان شما صاحب یک تابلو فرش درجه یک ازان قیمت می شوید و می توانید از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید . همچنین اگر قصد دارید به صورت تلفنی تابلو فرش خریداری کنید با شماره  واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195 تماس بگیرید و پس از ثبث سفارش و پرداخت هزینه محصول خریداری شده را در کوتاه ترین زمان
ممکن درب منزل تحویل بگیرید .برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه