برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۴/۱۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» انواع تابلو فرش ارزان با خرید مستقیم از کارخانه فرش

خرید تابلو فرش ماشینی ارزان

تابلو فرش ماشینی ارزان کاشان
تابلو فرش ها از دسته وسایل تزیینی و لوکس می باشند که در دو دسته تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستباف تولید و عرضه می شوند . در تابلو فرش ماشینی ، شیوه تولید به اینگونه می باشد که با استفاده از یک دستگاه بافنده اتوماتیک این کار صورت می گیرد که تار و پود را بر هم بافته و در نهایت تابلو فرش های متعدد را تحویل می دهد . امروزه تابلو فرش های ماشینی با بافتی شبیه به تابلو فرش دستباف تولید و به اسم تابلو فرش دستبافگونه روانه بازار می شوند .
دسته بندی های تابلو فرش ماشینی درجه یک کاشان شامل : تابلو فرش منظره ، تابلو فرش حیوانات ، تابلو فرش وان یکاد ، تابلو فرش مینیاتور ، تابلو فرش پرتره و چهره ، تابلو فرش ایران باستان ، تابلو فرش گل و گلدان ، تابلو فرش تندیس و همچنین در تراکم های ، تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه و تابلو فرش 1200 شانه می شود . تابلو فرش ماشینی کاشان در نقش ها و طرح های زیبا و بسیار متنوع بافته می شود و سایزهای مختلفی همچون 50*70 و 50*100 و... دارد .
تابلو طرح آیات قرآنی مثل وان یکاد بسیار محبوب و پر فروش است و معمولا هم در هر سه کیفیت تابلو فرش آیات هفتصد شانه، هزار شانه و 1200 شانه بافت و عرضه می شوند .
تابلو فرش های چهره و سفارشی از پرفروش ترین تابلو های کاشان می باشند . تبدیل عکس به تابلو فرش به دو روش ماشینی و دستباف انجام می شود . تبدیل عکس به تابلو فرش با فرش 1200 شانه یا فرش 1500 شانه انجام می شود و سرعت تولید آن نسبت به مدل دستباف بالاتر و هزینه آن کمتر است . این فرش های تابلویی با استفاده از الیاف مصنوعی بافته و عمده الیافی که در این تابلو ها مورد استفاده قرار می گیرد، الیاف آکریلیکهیت ست ، پلی استر و پنبه می باشد. هیت ست عملیاتی است که طی فرآیندی گرما به الیاف داده می شود و آنها در برابر حرارت و دیگر موارد مقاوم می شوند. تابلو فرش اکریلیک ضد حساسیت و بدون پرزدهی است .
تبدیل عکس به تابلو فرش چاپی که از چاپ عکس روی فرش با دستگاه سابلیمیشن حرارتی یا یو وی تهیه شده وضوح بالا، کیفیت خوب و قیمت مناسبی دارد .
تولید تابلو فرش های ماشینی کاشان به سه دسته بافت ، چاپ سابلیمیشن و کلاریس تقسیم می شوند .
در تولید تابلو فرش سابلیمیشن ابتدا فرش های با طرح و رنگ خام تولید می شوند . سپس با استفاده از دستگاه های چاپ که فرآیندشان همانند فرآیند چاپ کاغذ است ، طرح نهایی روی تابلو فرش ماشینی چاپی ، چاپ می شود .
در تابلو فرش چاپ کلاریس ابتدا فرش های خام و بدون رنگ تولید شده و سپس دستگاه کلاریس ، با عملیاتی رنگ ها را به عمق فرش تزریق می کند تا در این صورت طرحی که قرار است تولید شود ، شکل بگیرد . کیفیت این تابلو فرش چاپی بسیار بیشتر و طیف رنگی نا محدود دارد .

انواع تابلو فرش ارزان با خرید مستقیم از کارخانه فرش
تابلو فرش 700 شانه تراکم 2550
تابلو فرش 1000 شانه تراکم 3000
تابلو فرش 1200 شانه 3600

خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه فرش کاشان
تابلو فرش ماشینی کاشان با استفاده از دستگاه های استاندارد و به روز دنیا و با به کار بردن بهترین مواد اولیه و الیاف تولید می شوند . شهر مشهد هم که دارای بهترین کارخانه های فرش است انواع تابلو فرش ماشینی جدید را عرضه می کند . به دلیل تفاوت هایی که در شرایط تولید در شهر کاشان و مشهد وجود دارد تابلو فرش های کاشان دارای قیمت ارزانتر و کیفیت بالاتر از تابلو فرش مشهد می باشند .
از عواملی که در قیمت تابلو فرش کاشان تاثیر می گذارند عبارتند از : الیاف بافت ، کیفیت بافت ، دستگاه بافنده ، شیوه بافت ، ابعاد بافت و غیره .
تابلو فرش ارزان قیمت در بازار کنونی بیشترین متقاضی را دارد . افرادی که در حوزه فروش تابلو فرش ماشینی فعالیت دارند، عمدتا به دنبال مدل های ارزان قیمت تابلو فرش ماشینی هستند که بتوانند نظر مشتریان خود را جلب نموده و حجم فروششان را افزایش دهند . ارزان ترین تابلو فرش های ماشینی به ترتیب در دسته تابلو فرش چاپ سابلیمشن و سپس بافت و کلاریس قرار دارند .
برای خرید تابلو ماشینی با قیمت مناسب و ارزان باید ابتدا بهترین مکان و روش را برای خرید انتخاب نمود .ی کی از بهترین روش های خرید تابلو ، خرید تابلو فرش به صورت مستقیم از کارخانه است .
امروزه برای راحتی خریداران روش های خرید آنلاین یا غیرحضوری تابلو فرش از کارخانه ایجاد شده است که از این طریق مشتری می تواند بدون محدودیت مکانی و زمانی با کارخانه تابلو فرش در ارتباط باشد . در این روش قیمت محصول به دلیل حذف واسطه ها بسیار ارزانتر بوده و مشتری مستقیما با تولیدکننده در ارتباط خواهد بود .
فروشگاه اینترنتی تابلو فرش کاشان ، انواع تابلو فرش ماشینی را با قیمت درب کارخانه و هزینه ارسال رایگان به فروش می رساند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه