برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۴/۱۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» خرید انواع تابلو فرش های زینتی

خرید انواع تابلو فرش های زینتی

امروزه بسیاری از وسائل جز اسباب زینتی خانه محسوب می شود . مثل مجسمه  ، گلدان ، لوازم قدیمی و عتیقه ، تابلو فرش و ... که یکی از وسائلی که بسیار مورد استقبال خانواده های ایرانی قرار گرفته است تابلو فرش های زینتی است .تابلو فرش ها در ابعاد و اندازه های متفاوتی بافته می شود . تابلو فرش ها در طرح ها و رنگ های مختلفی از جمله منظره ، آیات قرآن ، تصاویری از انسان های مشهور و ...که افراد طبق مدل دلخواه خود انتخاب کرده و می خرند .
تابلو فرش ها همانند فرش است فقط از اندازه آن کمی کاسته شده است و دارای قابی زیبا و زینتی است . تابلو فرش های زینتی با توجه به نوع کاربردشان در خانه طرح و رنگ های مختلفی بافته می شود و به عرضه فروش می رسد .
یکی از بهترین مجموعه هایی که در زمینه تولید و فروش انواعی از فرش های ماشینی و تابلو فرش ها به طور گسترده فعالیت می کند ، شرکت فرش کاشان می باشد که دارای سابقه چندین سال فعالیت دراین زمینه را داشته و دارد . کسانی که خواهان فرش های ماشینی و تابلو فرش های زینتی هستید می توانید فرش ها و تابلو فرش های دلخواه خود را از شرکت فرش کاشان تهیه کنید چرا که خرید از شرکت فرش کاشان بسیار راحت است زیرا هم فروش حضوری دارد و هم به صورت آنلاین می توانید سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید و هم چنین قیمت هایش به قیمت درب کارخانه می باشد .


بافت تابلو فرش ها به دو شکل است
1)    تابلو فرش های دستبافت زینتی
2)    تابلو فرش های ماشینی زینتی
ممکن است که دو تابلو فرش دارای طرح و رنگ یکسان باشند اما بافت یکی از تابلو فرش ها دست بافت و دیگری از نوع تابلو فرش ماشینی باشد .


قیمت تابلو فرش ها
همان طور که معلوم است قیمت تابلو فرش های دستباف همانند فرش های دستباف گران تر از تابلو فرش های ماشینی و فرش های ماشینی می باشند ؛ چرا که تابلو فرش های دستبافت زمان زیادی را صرف کرده تا بافته شود و چون اکثرا از نخ ها و الیاف های ابریشمی برای بافت آن به کار برده می شود قیمت آن چندین برابر می شود ؛ هم چنین طرح ، رنگ ، ابعاد و جنس نخ به کار رفته در این تابلو فرش ها روی قیمت آن نیز تاثیر گذار است . بافت تابلو فرش های دستبافت زینتی بسیار ریز می باشد . گران قیمت ترین تابلو فرش های زینتی ، تابلو فرش های دستبافت ابریشمی زینتی می باشد . ابعاد تابلو فرش نیز همان طور که گفته شد روی قیمت آن تاثیر می گذارد ؛ تابلو فرش هایی که اندازه آنها کوچک است نسبت به تابلو فرش هایی که اندازه آنها بزرگ است ، کمتر می باشد که هرچه ابعاد تابلو فرش بیشتر شود قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد . تابلو فرش های دستباف که نخ خاب آنها از جنس کرک و شاید هم اندک ابریشمی در آن به کار رفته است قیمت ارزانی را دارد .
اما درباره تابلو فرش های ماشینی زینتی که به طور کلی تابلو فرش های ماشینی قیمت ارزان تری نسبت به تابلو فرش های دستبافت زینتی دارد .
تابلو فرش های ماشینی با دستگاه ها بافته می شود اما در مقابل تابلو فرش های دستباف همانطور که از نام شان پیدا است با دست بافته می شوند به دلیل همین در یک مدت زمان تعداد بافت تابلو فرش ماشینی که با دستگاه بافته می شود بسیار بیشتر از تعداد تابلو فرش هایی است که با دست بافته می شود .
قیمت تابلو فرش های ماشینی به عواملی هم چون : نوع بافت ، تعداد رنگ ، تعداد شانه و تراکم ، ابعاد تابلو فرش ، نوع قاب استفاده شده در تابلو فرش و بافت تابلو فرش است . تابلو فرش های ماشینی با تعداد شانه و تراکم های متفاوتی بافته می شود . نمونه هایی از آن تابلو فرش های ماشینی 1500 شانه ، تابلو فرش های ماشینی 1200 شانه ، تابلو فرش ماشینی 1000 شانه در 8 زنگ و تابلو فرش های ماشینی 1000 شانه در 10 رنگ می توان نام برد .
تابلو فرش های ماشینی با موضوعات مختلفی ازجمله تابلو فرش آیه ، تابلو فرش منظره ، تابلو فرش های مینیاتوری ، سابلیمیشن و کلاریس بافته می شوند .
شما عزیزان می توانید با مراجعه با فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان تابلو فرش های مورد پسند خود را انتخاب کرده و خرید کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه