برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» سفارش و خرید تابلو فرش ماشینی سردار سلیمانی

خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی سردار سلیمانی

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه تولید فرش های ماشینی و تابلو فرش به راحتی می توان بنا بر درخواست مشتریان هر چهره ای را بر روی نقش فرش آورد . برای مثال یکی از طرح هایی که در حال حاضر مردم به دنبال خرید و سفارش آن هستند تابلو فرش ماشینی سردار سلیمانی می باشد . این سردار دلاور برای ملت ایران در مقام بالایی قرار دارد و عده ای از مردم که به ایشان ارادت فراوان دارند می خواهند تابلو فرشی با نقش سردار سلیمانی داشته باشند .
همه افراد به یک نقش خاص و یا یک شخصیت علاقه دارند و می خواهند که نقش آن به یک شکلی در منزل خود وجود داشته باشد همانطور که در بالا بیان کردیم با پیشرفته شدن دستگاه های تکنولوژی به طور سفارشی می توان فرش ماشینی و یا تابلو فرش های ماشینی را در ابعاد و نقشه های مختلف تولید کرد که در ادامه بیشتر با دستگاه و بافت و الیاف این تابلو ها آشنا خواهیم شد .

نوع بافت و ویژگی های تابلو فرش ماشینی سردار سلیمانی
استفاده از یک تابلو فرش یا فرش کوچک می تواند در دکوراسیون شما به عنوان یک وسیله تزئینی اسفاده شود که به منزل شما زیبایی خاصی را ببخشد . تابلو فرش های ماشینی در ابعاد استاندارد و غیر استاندارد بافته می شود . ابعاد غیر استاندارد ابعادی است که به درخواست مشتریان تولید می شود و هر عددی می تواند باشد و اما ابعاد استاندارد آن به صورت اندازه ۷۰ * ۵۰ ، اندازه ۱۰۰ * ۵۰ و اندازه ۱۰۰ * ۷۰ می باشد که اغلب تابلو فرش ها در این ابعاد وارد بازار می شود . اگر بخواهیم به طور کلی تابلو فرش ها را به چند دسته تقسیم کنیم باید بگوییم که تابلو فرش ها به دو صورت بافته می شود که به شرح زیر است :
•    تابلو فرش ابریشمی : این تابلو فرش ها بسیار ظریف و ریز بافت می باشد و در شانه های 700 و 1200 وارد بازار می شود . نقش و نگار این فرش ها بیشتر طرح منظره و یا آیات قرآنی می باشد .
•    تابلو فرش های آکریلیک : الیاف آکریلیک یکی بهترین الیاف موجود در بازار است که از آن در بافت فرش های ماشینی و تابلو فرش های درجه یک و با کیفیت استفاده می شود . شرکت فرش کاشان یکی از تولید کنندگان موفق در زمینه تولیدات فرش و تابلو فرش می باشد که بیشتر محصولات خود را با الیاف آکرلیک تولید می کند .
تبدیل عکس به تابلو فرش :  یکی از نماد های اصیل ایرانی که در دنیا شناخته شده است فرش و تابلو فرش های ماشینی می باشد . توانایی تولید فرش و تابلو فرش با عکساهای دلخواه یک هنری نو و تازه است که می تواند به عنوان یک هدیه گرانبها و ماندگار برای شما و دوستانتان باشد . تولید تابلو فرش سردار سلیمانی نیز با کمک این هنر نو تولید و بافته می شود . این عزیز بزرگوار برای تمامی مردم ایران اعم از مذهبی و غیر مذهبی عزیز و قابل ستایش می باشد . تابلو فرش شهید قاسم سلیمانی می تواند بهترین هدیه برای دوستان و اطرافیان شما باشد .

سفارش و خرید تابلو فرش ماشینی سردار قاسم سلیمانی
جهت سفارش تابلو فرش شهید سلیمانی شما می توانید به صورت اینترنتی و حضوری اقدام کنید . این تابلو فرش با طرح و عکس دلخواه شما در هر سایزی که بخواهید به شما مشتریان عزیز عرضه می شود . تمامی این تابلو فرش ها با بهترین کیفیت تولید می شود و بهایی که شرکت فرش کاشان در نظر گرفته است نسبت به سایر فروشگاه های فرش و تابلو فرش ارزان تر می باشد . شما با خرید از مجموعه فرش کاشان می توانید این تابلو فرش ها را به قیمت درب کارخانه و تولیدی خریداری کنید . به همراه تابلو فرش یک برگه ضمانت نامه و گارانتی 10 ساله نیز به شما داده می شود و ارسال آن به تمامی نقاط رایگان می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه