برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» تولید تابلو فرش های چاپی در کمترین زمان

تابلو فرش چاپی

تابلو فرش ماشینی چاپی
پیشرفت تکنولوژی و روش های جدید در تولید فرش ماشینی باعث پیدایش تابلو فرش های ماشینی نیز شده است . در کارخانجات فرش ماشینی کاشان امکان بافت و چاپ تابلو فرش های ماشینی فراهم شده است تا هر خریداری با توجه به وقت و نیاز خود اقدام به خرید تابلو فرش نماید .
چاپ دیجیتال تابلو فرش های ماشینی
از راه های جدید و در عین حال ارزان برای تولید تابلو فرش های ماشینی می باشد . این روش صرفا برای رفع نواقص موجود در تابلو فرش های بافت است . طرح های سفارشی را نیز می توان با این روش در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت تهیه نمود .
چاپ دیجیتال تابلو فرش های ماشینی در دو نوع تابلو فرش چاپی کلاریس و تابلو فرش چاپی سابلیمیشن انجام می شود . این دو نوع تابلو فرش چاپی با تنوع بسیار زیاد در مشخصات کیفی و ظاهری در کمترین زمان و بالاترین درجه کیفیت تولید می شوند .
تابلو فرش های سابلیمیشن چاپی به علت تزریق رنگ به عمق فرش دارای کیفیت بیشتری هستند . در تابلو فرش های چاپی کلاریس رنگ بر روی سطح فرش پاشیده می شود و ممکن است در طولانی مدت تغییر حالت دهد . در صورتی که این مشکل در تابلو فرش های سابلیمشن از بین رفته است . در برخی از موارد برای هر چه بیشتر شبیه فرش کردن تابلو فرش دیجیتال به تابلو فرش های بافت از چاپ بر روی پشت فرش نیز بهره می گیرند .
در تابلو فرش های چاپی بسته به تعداد شانه و تراکم ظرافت فرش تابلو تعیین می شود . تعداد شانه و تراکم بیشتر در فرش تابلو باعث می شود که نخ ها ریز تر و فرش ظرافت بیشتری داشته باشد . فرش این تابلو ها به صورت خام و سفید تولید شده و سپس دستگاه چاپ رنگ مایع و رنگ های اصلی طرح و نقشه مورد نظر را به عمق فرش تزریق می کند .
روند تولید و نوع بافت این تابلو فرش های ماشینی همانند فرش های ماشینی صورت می گیرد .
تابلو فرش های دیجیتال دارای تعداد نامحدودی رنگ می باشند و از دوام و مقاومت بالایی برخوردار هستند . در دستگاهای چاپ دیجیتال از 5 رنگ اصلی استفاده می شود و بقیه رنگ ها از ترکیب این پنج رنگ به وجود می ایند . تصاویر بافته شده در این روش بسیار واضح و زیبا هستند و هیچ تفاوتی با تصویر اصلی ندارند . در تولید تابلو فرش های چاپی هیچ گونه تفاوت رنگ بین تصویر اصلی با تابلو فرش وجود ندارد .
بهترین نوع الیاف پلی استر هیت ست شده در بافت تابلو فرش های چاپی به کار می رود . این الیاف به مروز زمان تغییر رنگ و شکل نمی دهند و قدرت رنگ پذیری بالایی دارند . تابلو فرش های پلی استر به دلیل هیت ست شدن بدون پرز و ضد حساسیت نیز هستند .

خرید اینترنتی تابلو فرش های چاپی
امروزه به دلیل قیمت مناسب و تولید سریع تابلو فرش های چاپی در کمترین زمان بیشتر افراد جامعه تمایل به خرید این محصولات دارند . تابلو فرش های چاپی به عنوان هدیه و یا حتی یک خاطره ماندگار تولید و عرضه می شوند . شرکت های بافت تابلو فرش ماشینی کاشان قدرت تولید تابلو فرش های چاپی در کوتاهترین زمان را دارا می باشند .
تابلو فرش های چهره و سفارشی از محبوب ترین تابلو فرش های چاپی بازار می باشند . برای تولید تابلو فرش های چاپی سفارشی در کمترین زمان می توان طرح مورد نظر را با به کارخانه ارائه داد . شرکت تابلو فرش سفید را به اندازه دلخواه مشتری برش داده و ان را وارد دستگاه حرارت می کند . در این دستگاه رنگ های مورد نظر بر فرش پاشید شده و بر اثر حرارت ثابت می شوند .
تابلو فرش های سفارشی چاپی در کمترین زمان تولید شده و مشتری نیاز به پرداخت هزینه های اضافی و زمان بر ندارد .
شرکت تابلو فرش کاشان یکی از مجهز ترین و به روزترین دستگاه های بافندگی تابلو فرش را در اختیار دارد و بهترین الیاف را در تولید تابلو فرش های چاپی به کار می گیرد . بهره گیری از طراحان خوش ذوق و برجسته به همراه دستگاه های پیشرفته بافت در این شرکت منجر به تولید تابلو فرش های چاپی در کمترین زمان شده است . محصولات این شرکت از جهت کیفیت تضمین شده هستند و با قیمت بسیار مناسب در کمترین زمان ارائه می شوند . این شرکت برای رفاه مشتریان ، تابلو فرش های چاپی را به صورت انلاین و مستقیم از درب کارخانه عرضه می کند .
شما می توانید با خرید اینترنتی تابلو فرش های چاپی ، بهترین و با کیفیت ترین تابلو فرش چاپی را خریداری نمایید . در خرید انلاین تابلو فرش های چاپی تمامی واسطه های فروش از میان بر داشته شده و محصول با کیفیت بالا و قیمت اصلی به فروش می رسد . تابلو فرش های ماشینی چاپی این وب سایت با ارسال رایگان و ضمانت نامه کتبی به سراسر کشور فرستاده می شوند . سایز های رایج تابلو فرش چاپی تولید شده در این شرکت عبارتند از 35*۵۰ و ۵۰*۶۰ و ۷۰*۱۰۰ ۸۰*۱۲۰ ۱۰۰*۱۵۰ و ۲۰۰*۳۰۰ .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه